Dla naszych Klientów Łatwy kredyt mamy
Nie trać czasu na wizyty w wielu bankach. Zaufaj wiedzy eksperta. Zaprowadzimy Cię prosto i bezpiecznie do celu.
Oferta wszystkich banków w jednym miejscu Kredyty i pożyczki hipoteczne
Tak łatwo jeszcze nie było.
Wydajesz na co chcesz Kredyt gotówkowy
Jeśli szukasz to właśnie u nas znalazłeś
Profesjonaliści dla profesjonalistów Kredyt biznesowy
Zdaj się na wiedzę doświadczonych finansistów
Unieważnij umowę we Frankach szwajcarskich
Szybko, skutecznie, tanio!
Pomyśl o swoim bezpieczeństwie i tych których kochasz Ubezpieczenia życia, zdrowia, majątku
Pomagamy naszym Klientom w wyborze najkorzystniejszych ofert o najlepszych towarzystw ubezpieczeniowych. Przeanalizujemy Twoje potrzeby, znajdziemy rozwiązanie optymalne, dostosowane do posiadanych możliwości i ryzyka jakie niesie za sobą każdy etap życia
Bezpieczne i systematyczne oszczędzanie to inwestycja w przyszłość Emerytura, oszczędzanie, kapitał dla dzieci
Czy już pomyślałeś co będziesz robił na emeryturze? Czy zadbałeś o przyszłość swoich dzieci? Czas na to by odpowiedzieć na te pytania.

Oszczędzanie, emerytura, kapitał dla dzieci

Czas pomyśleć o przyszłości Twojej i Twoich bliskich

Ubezpieczenia życia, zdrowia, majątku

Zadbaj o własny spokój i tych których kochasz

Unieważnianie umów kredytowych we Frankach szwajcarskich

Profesjonalna analiza, pomoc w odzyskaniu Twoich pieniędzy

Kredyt hipoteczny

Znalezienie sposobu na sfinansowanie zakupu mieszkania lub domu dla Ciebie i Twoich bliskich to niejednokrotnie proces żmudny, czasochłonny i skomplikowany. Oddaj problemy w nasze ręce. Ciesz się i mieszkaj na swoim.

Pożyczka hipoteczna

Duża gotówka na dowolny cel? Wbrew pozorom to też nie problem. Pomożemy Ci przebrnąć przez formalności. Wkrótce zrealizujesz swoje plany korzystając z uzyskanych pieniędzy a lekka rozłożona na dostatecznie bezpieczny okres nie będzie odczuwalna.

Kredyt gotówkowy

Szybka gotówka, bez zabezpieczeń na dowolny cel, spełnienie potrzeb konsumpcyjnych lub po prostu marzeń o pięknych wakacjach. Szybko załatwimy wszelkie formalności. To nasz chleb codzienny.

Kredyt biznesowy

Zarządzasz swoją firmą, masz głowę pełną pomysłów, twój biznes wymaga dopływu gotówki? Nie czekaj. Pomożemy Ci zrozumieć procedury banków, przygotujemy biznes plan i wnioski kredytowe. Zadbamy, by kredyt który otrzymasz był najlepszy dla Twojej Firmy.

O firmie

Nasza firma świadczy usługi eksperckie w zakresie finansów.
Dla osób fizycznych pośredniczymy w procedowaniu kredytów hipotecznych, pożyczek hipotecznych i gotówkowych we wszystkich liczących się bankach. Wybieramy dla naszych klientów najkorzystniejsze warunki kredytowania, bezpiecznie przeprowadzamy przez  cały proces kredytowy, aż do zawarcia umowy. Za usługi powyższe nie pobieramy od klientów żadnego dodatkowego wynagrodzenia.
Dla Firm proponujemy kompleksową usługę w zakresie przygotowania analiz finansowych i biznes planów. Rekomendujemy wybór odpowiednich instrumentów finansowych tj. kredytów inwestycyjnych, obrotowych, leasingu i innych. Współpracujemy z profesjonalną kancelaria podatkowo-rachunkową. Działamy zawsze w najlepszym interesie naszych klientów.

Bankier4You
ul. Goldhammera 5 lok. 7
33-100 Tarnów

Telefon: 606381074

sprawdź co u nas słychać Aktualności

masz do wyboru Oferty banków

Nasi partnerzy