Oferując nasze usługi na najwyższym poziomie, nawiązaliśmy współpracę z solidnymi partnerami, którzy osiągają sukcecy w swoich branżach.

Dla zapewnienia kompletności usług w zakresie finansów ściśle współpracujemy z kancelarią rachunkowo - podatkową Logarytm. Dla naszych Klientów proponujemy zlecenie swoich spraw księgowych i podatkowych w dobre ręce. Korzyści stają się wówczas bardzo szybko odczuwalne. Sprawne biuro rachunkowe to pewność, że Państwa księgi będą pod kontrolą, podatki i inne daniny publiczne będą regulowane na czas i optymalnie do występujących zdarzeń gospodarczych.

Podjęliśmy współpracę z firmami, które budują nowe mieszkania w kilku miejscach małopolski.

Osiedle Słoneczne jest na bieżaco rozbudowywane w Myślenicach. Twórcy firmy mają już bardzo długie doświadczenie w branży i oddają z powodzeniem mieszkania od wielu lat. To najstarsza firma deweloperska w Myślenicach. Jakość i solidność docenia już kolejne pokolenie kupujących.

Osiedle Szarotka powstaje w Nowym Targu. Wspaniałe apartamenty i małe mieszkania z widokiem na Tatry. Widok z okien zapiera dech w piersi. Solidny deweloper szczyci się jakością wykonania i prestiżem

Mamy wielki zaszczy pracować z najlepszymi w swoim fachu.